Знайшли себе в шаленому світі ІТ і вирішили стати тестувальником? А чи відомо вам скільки видів має тестування? Знаєте їх специфіку?
19 лютого 2015 року відбувся івент «Види QA: все, що ви не знали і боялись запитати» для тих, хто готовий перейти у тестуванні або продовжує у ньому розвиватися.
(від освітнього проекту GoIT!)
Спікери:
Олег Татарчук – працює в ІТ більше 10 років, в тому числі в ТОПових ІТ компаніях (Global Logic). Спеціалізується в тестуванні і управлінні розробками. Більше 3х років займається розвитком ІТ освіти в Україні. Є одним із засновників львівської спільности тестувальників Testers.lviv.ua.
Марина Шевченко – Mobile QA Engineer в Ciklum. Має досвід тестування веб, декстопних та мобільних додатків. Співорганізатор заходів в найбільшій київській спільності тестувальників – QA Club Kiev.
Олександр Майданюк – Head of Quality Assurance Solution в компанії Ciklum. Займав посади QA Lead, Manager, QA Consultant і Trainer. Експерт та суддя QA секції чемпіонату UA Web Challenge. Співзасновник Київського клуба тестувальників QA Club Kiev.
Микола Ковш – QA Engineer в Ciklum. Є яскравим прикладом «світчера» – людина, яка змінила вид діяльності. Перейшов в сферу IT зі сфери маркетингу. Співорганізатор заходів в найбільшій київській спільності тестувальників – QA Club Kiev.
Наступний спікер івенту Шевченко Марина коротко розказала про те, як вибрати потрібну конфігурацію (Configuration = Device x Operating System) для тестування нативних мобільних додатків.
Основи Performance Testing: тули, звіти та багато іншого можна було почути від Олександра Майданюка.
І, на решті, для тих, хто тільки думає про те, чи варто починати займатися автоматизацією розказував Микола Ковш.
Комментариев нет:
Отправить комментарий