вторник, 20 января 2015 г.

Awesome Video from QA Club Kiev #17

Колеги!
Як приємно згадувати зимовими вечорами такі яскраві події як 17-та зустріч QA Club Kiev.

Особисто нас, команду організаторів, надихають зустрічі професіоналів, які працюють в ІТ по добрих десять плюс років разом із людьми, які нещодавно почали цей шлях.

Цей неймовірний мікс талантів, досвіду, дискусій в кулуарах, нових ідей, знайомств - кожного разу це палаючі очі учасників і приємні посмішки, які ми проводжаємо після зустрічі.

Ми віримо у те, що українці - це нація винахідників, інтелектуалів і креативних людей. Ми передаємо ті знання і досвід, які є у наших практикуючих екпертів. Ми віримо у те, що після зустрічей QA Club Kiev ви наступного дня привнeсeте у свою роботу, як мінімум, плюс один відсоток нових ідей, підходів та інстументів. 

Уявіть тільки собі, що всі ми разом, обмінюючись досвідом, застосовуючи найкращі підходи та інстументи для проектів, вирішуючи задачі та розробляючи проекти в аутсорсі чи продуктових компанія, збільшуємо кількісно і якісно ІТ сферу України. Всі разом ми будуємо Україну як ІТ бренд, і ми впевнені, що ви також хочете, щоб Україна була першою ІТ країною не тільки у Европі, але й у світі!

200 секунд відео із 17-ої зустрічі :)


Слідкуйте за оновленнями на сторінці спільноти на Facebook, Twitter та LinkedIn.

Дякуюємо що Ви з нами! 

Комментариев нет:

Отправить комментарий